fbpx

Projekty, na kterých se aktuálně podílím

Kurzy z obýváku

Se zakladatelkou Andreou jsem se seznámila už v březnu 2020, kdy jsme spolupracovaly v rámci mého blogu. Od ledna 2021 jsme se spojily i pracovně.

Mám na starost vše, co se týká online marketingu – reklamy, správa sociálních sítí, grafika, fotografování, … Aktuálně se chystají také mé přednášky o online marketingu pro autory.

Restaurace a penzion Na gruntu

Rodinná restaurace, která se nachází v západních Čechách a nabízí i ubytování. Naše spolupráce začala v roce 2019.

Na starost mám online marketing, grafiku, webové stránky (které jsem pro Grunt vytvořila) a fotografování. Společnými silami se restaurace dostala do knihy 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka.

My Little Art

Autorská tvorba z malé soukromé dílny. Šikovná majitelka Eva tvoří dekorace z kovu a nechává se inspirovat přírodou. Navíc nabízí také zakázkovou výrobu.

Evě od listopadu 2020 pomáhám s kompletním online marketingem – reklamy, správa sociálních sítí, grafika, budování komunity, …

OK Dřevocentrum

Firma, která vyrobí ze dřeva snad vše, co potřebujete. Věnují se paletám, palivovému dřevu, ale i stavbě dřevěných chat nebo výkopovým pracím.

Naše spolupráce začala v červenci 2020. Pro OK Dřevocentrum jsem vytvořila webové stránky a starám se o jejich online marketing.

Další projekty

Webové stránky pro blog Pointy

Webové stránky pro fotografku Janu Hozovou

Webové stránky pro Golemův restaurant a hotel

Instagram feed e-shopu Šišipu.cz

Instagram feed Pointy

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.