Projekty, na kterých se aktuálně podílím

Kurzy z obýváku

Se zakladatelkou Andreou jsem se seznámila už v březnu 2020, kdy jsme spolupracovaly v rámci mého blogu. Od ledna 2021 jsme se spojily i pracovně.

Značce jsem nastavila brand. Mám na starost vše, co se týká online marketingu – reklamy, správa sociálních sítí, grafika, fotografování, … Aktuálně se chystají také mé přednášky o online marketingu pro autory.

Restaurace a penzion Na gruntu

Rodinná restaurace, která se nachází v západních Čechách a nabízí i ubytování. Naše spolupráce začala v roce 2019. Podniku jsem nastavila brand, komunikaci a vytvořila celkovou marketingovou strategii.

Na starost mám online marketing, grafiku, webové stránky (které jsem pro Grunt vytvořila) a fotografování. Společnými silami se restaurace dostala do knihy 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka.

My Little Art

Autorská tvorba z malé soukromé dílny. Šikovná majitelka Eva tvoří dekorace z kovu a nechává se inspirovat přírodou. Navíc nabízí také zakázkovou výrobu.

Evě od listopadu 2020 pomáhám s kompletním online marketingem – reklamy, správa sociálních sítí, grafika, budování komunity, …

Přírodno.cz

Rosa Mitnik

Hledám se

NunuNana

Nakladatelství Zanir

Nakladatelství Zlatý Květ

Kvítka v bytě

Webové stránky

Webové stránky pro blog Pointy

Webové stránky pro fotografku Janu Hozovou

Webové stránky pro HitFit Flóra

Webové stránky pro restauraci Na Gruntu

Webové stránky pro OK Dřevocentrum

Webové stránky pro Golemův restaurant a hotel

Ukázky některých projektů, na kterých jsem se podílela

OK Dřevocentrum

Firma, která vyrobí ze dřeva snad vše, co potřebujete.

Naše spolupráce začala v červenci 2020 a trvala do září 2021. Pro OK Dřevocentrum jsem vytvořila webové stránky a starala jsem se o jejich online marketing.

Pointa

Crowdfundingové nakladatelství, pro které jsem pracovala v roce 2020. Starala jsem se především o sociální sítě, newsletter, grafiku a focení.