fbpx

Časté otázky

Obecné

Ano, pracuji pouze externě. Během spolupráce jsem vám k dispozici na telefonu či e-mailu. S klienty mám pravidelné schůzky online.

Pondělí až čtvrtek od 9:00 do 17:00 a v pátek od 9:00 do 15:00 – v tuto dobu jsem k zastižení na mém e-mailu a telefonu. Mimo pracovní dobu nemám u sebe počítač a nejsem vám k dispozici pro neurgentní úkoly. O profily klientů se ale starám neustále.

Odpracovaný čas si měřím pomocí aplikace. Na konci měsíce klientům zasílám přehlednou tabulku, kde najdou rozepsané všechny aktivity a u nich i čas, jak dlouho mi určitá aktivita trvala. Máte tak kontrolu nad tím, za co platíte. 🙂

Ano, první schůzku (cca 20 minut) máte zdarma. Na této schůzce mi řeknete vaše představy. Pokud mi nějaké podklady pošlete ještě před schůzkou, připravím si i nějaké návrhy. Pak společně vše doladíme.

Online marketing

Má hodinová sazba je 600,- na hodinu. Celkové ceny za práci jsou ale vždy individuální podle požadavků klienta. V případě zájmu o nacenění mě neváhejte kontaktovat.

Samozřejmě. Pokud se o online marketing nechcete starat, ráda všechny tyto starosti převezmu na sebe a vám ulehčím práci.

Tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. 🙂

Většina spoluprací probíhá takto…

Nejdříve mi zašlete informace o tom, s čím potřebujete pomoci a odkazy na vaše sociální sítě (pokud máte) a webové stránky. Já si připravím nějaké návrhy, které vám na první schůzce představím. Následně doladíme detaily a pak připravím kompletní strategii. 

Obsahový plán připravuji na měsíc dopředu, abychom měli jistotu, že je vše připravené. Zároveň na konci měsíce sepisuji statistiku, abychom měli přehled, jak si sociální sítě vedou.

Budu potřebovat veškeré podklady, které máte k dispozici (fotografie, texty, historii o firmě, …). Pak je velmi důležité mi zaslat přístupové údaje na vaše sociální sítě, ale i třeba do Google Analytics.

Webdesign

Budu potřřebovat všechny podklady, které máte k dispozici (barvy a fonty vaší firmy, fotografie, texty, informace, …). Také mi budete muset zaslat přihlašovací údaje do administrace vašeho hostingového poskytovatele a do WordPressu (pokud ho máte již nainstalovaný).

Zahrnuje aktualizace, pravidelné zálohy, úpravy (přidání sekce, textů, fotografií, změna rozložení,…), sledování umístění webu ve vyhledávačích a doporučení na změny pro lepší pozice.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.